11 липня 2017

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанов КМУ" щодо призначення та надання субсидій

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 21.07.2017 на електронну адресу makogonyuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Правил та Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 24.07.2017 на електронну адресу makogonyuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про внесення змін до Переліку військових посад Держприкордонслужби України, які в мирний час можуть бути заміщені цивільними особами на умовах строкового трудового договору"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 20.07.2017 на електронну адресу riabtseva@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]