25 квітня 2017

Проект наказу "Про затвердження Положення про службу військового духовенства (капеланську службу) у Державній спеціальній службі транспорту"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 10.05.2017 на електронну адресу spop@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження Порядку підготовки документів для призначення на посади та звільнення з посад у Міністерстві внутрішніх справ України"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 10.05.2017 на електронну адресу riabtseva@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про внесення змін до наказу Мінпраці та соцполітики України від 20.09.2010р. №285" щодо умов оплати праці працівників ДУ "Урядовий контактний центр"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 10.05.2017 на електронну адресу makogonyuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]