липня 2016

29 липня 2016

Проект наказу МВС України "Про затвердження Порядку проведення обов"язкових попереднього і періодичних медичних оглядів (диспансеризації) у закладах охорони здоров"я МВС"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 09.08.2016 р. на електронну адресу  tubelec@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок  Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу Мінсоцполітики України " Деякі питання комплексної реабілітації осіб з інвалідністю"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 05.08.2016 р. на електронну адресу  tubelec@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок  Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

28 липня 2016

Проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про передачу об"єктів права державної та комунальної власності"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 08.08.2016 р. на електронну адресу  rovchak@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету України з будівництва та архітектури від 25 лютого 2005 року №41"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 05.08.2016 р. на електронну адресу  prihodko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок  Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження Положення про службу військового духовенства (капеланську службу) у Державній прикордонній службі України

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 08.08.2016 р. на електронну адресу  prihodko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок  Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]