21 липня 2016

Проект розпорядження КМУ "Про схвалення Концепції побудови нової національної системи охорони здоров"я"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 29.07.2016 р. на електронну адресу  riabtseva@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 29.07.2016 р. на електронну адресу  riabtseva@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2020 року"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 29.07.2016 р. на електронну адресу  prihodko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект закону "Про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 29.07.2016 р. на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо гарантування реалізації конституційного права людини на страйк

Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 29.07.2016 на електронну адресу  prihodko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В. (посилання - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=59036)

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації системи державного управління у сфері сільського господарства

Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 29.07.2016 на електронну адресу  riabtseva@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В. (посилання - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=59583)

[ Детальніше... ]

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль щодо працевлаштування членів сім'ї співробітника дипломатичного представництва або консульської установи

Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 29.07.2016 на електронну адресу  riabtseva@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В. (посилання - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=59611)

[ Детальніше... ]

Законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо приведення у відповідність назви документа дозвільного характеру

Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 29.07.2016 на електронну адресу  riabtseva@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В. (посилання - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=59585)

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до "Прикінцевих положень" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комун

Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 29.07.2016 на електронну адресу  riabtseva@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В. (посилання - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=59130)

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України" щодо регулювання окремих питань, пов'язаних із наданням відпустки для догляду за дитиною

Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 29.07.2016 на електронну адресу  riabtseva@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В. (посилання - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=59464)

[ Детальніше... ]