17 червня 2016

Проект наказу "Про затвердження форм документів, необхідних для оформлення на обслуговування в територіальному центрі соціального обслуговування"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 30.06.2016 р. на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про внесення змін до наказу Мінсоцполітики, МВС, МОЗ, Мін"юсту від 07.11.2011р. №429/831/769/3279/5" щодо взаємодії суб"єктів соціального патронажу звільнених осіб"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 30.06.2016 р. на електронну адресу  tubelec@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про території зі спеціальним екологічним статусом

Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 30.06.2016 на електронну адресу  legkov@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В. (посилання - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=59339)

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 26.07.1996р. №832 і від 2.03.2011р. №178" щодо уточнення правових норм визначення категорій осіб, які підлягають державному пенсійному страхуванню

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 24.06.2016 р. на електронну адресу  mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про деякі питання виплати грошової винагороди поліцейським та працівникам Головного слідчого управління Національної поліції України"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 24.06.2016 р. на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін у додаток до постанови КМУ від 5.04.14р. №85" щодо граничної чисельності працівників

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 24.06.2016 р. на електронну адресу  tubelec@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та положень про його підрозділи"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 24.06.2016 р. на електронну адресу  legkov@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження Типового штатного нормативу чисельності працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 30.06.2016 р. на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження Порядку внесення Кабінетові Міністрів України клопотань про нагородження відзнакою Президента України ювілейною медаллю "25 років незалежності України"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 24.06.2016 р. на електронну адресу  rovchak@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект закону "Про внесення змін до деяких Законів України щодо приведення у відповідність назви документа дозвільного характеру"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 24.06.2016 р. на електронну адресу  andrievskiy@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]