13 червня 2016

Проект наказу "Про внесення змін до наказу Мінтранспорту від 27.09.1993р. №322 "Про затвердження Інструкції про порядок видачі, зберігання і знищення посвідчення особи моряка та Переліку морських, річкрвих портів України, капітани яких мають право видават

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 20.06.2016 р. на електронну адресу  lobchenko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скорочення кількості святкових і вихідних днів)

Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 16.06.2016 на електронну адресу  tubelec@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В. (посилання - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=59228)

[ Детальніше... ]

Проект наказу ДП "Адміністрація морських портів України""Про затвердження Обов"язкових постанов по морському порту Бердянськ"

(Завантажити: частина 1, частина 2) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 17.06.2016 р. на електронну адресу  lobchenko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження Змін до Порядку проведення атестації тренерів (тренерів-викладачів)"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 23.06.2016 р. на електронну адресу  rovchak@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок  Осового Г.В.

[ Детальніше... ]