10 червня 2016

Проект постанови КМУ "Деякі питання обслуговування коштів фондів загальнообов"язкового державного соціального страхування"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 14.06.2016 р. на електронну адресу  mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням заступника Голови СПО об’єднань профспілок  Широкова А.І.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про внесення змін до Положення про Головне управління Державної служби України з питань праці в області"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 16.06.2016 р. на електронну адресу  andrievskiy@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням заступника Голови СПО об’єднань профспілок  Широкова А.І.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про питання оплати праці працівників (невійськовослужбовців) військових священників (капеланів) Національної гвардії України"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 17.06.2016 р. на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням заступника Голови СПО об’єднань профспілок  Широкова А.І.

[ Детальніше... ]