22 березня 2016

Проект наказу "Про затвердження Державного стандарту соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 31.03.2016 р. на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В. 

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів КМУ" щодо додаткових оплачуваних відпусток держслужбовцям органів місцевого самоврядування

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 31.03.2016 р. на електронну адресу  riabtseva@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження плану заходів з виконання заключних зауважень, наданих Комітетом ООН з прав інвалідів, до першої періодичної доповіді України про виконання Конвенції про права інвалідів на період до 2020р."

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 30.03.2016 р. на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 30.08.2002р. №1298" щодо оплати праці асистента вихователя в інклюзивній групі дошкільного навчального закладу

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 31.03.2016 р. на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]