27 листопада 2015

Проект закону "Про внесення змін до ЗУ "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 07.12.2015 р. на електронну адресу  mvs55@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про визнання таким, що втратиі чинність, наказ Мінпраці та соцполітики від 09.08.2005 року № 250" "Про затвердження форми звітності № 1-АС "Звіт про проходження громадянами альтернативної (невійськової) служби та звільнення громадян від при

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 04.12.2015 р. на електронну адресу  tubelec@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (метрополітену)"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 04.12.2015 р. на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М. 

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження Інструкції про порядок переведення органів Національної поліції України на посилений варіант службової діяльності"

(Завантажити) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 08.12.2015 р. на електронну адресу  lobchenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М. 

[ Детальніше... ]