12 листопада 2015

Проект наказу "Про внесення змін до Переліку військових посад в Управлінні державної охорони України, які в мирний час можуть бути заміщені цивільними особами на умовах строкового трудового договору"

У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 19.11.2015 р. на електронну адресу  tubelec@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступникаГолови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М. (Завантажити)

[ Детальніше... ]

Проект наказу Міносвіти і науки України "Про затвердження Типових штатних нормативів навчально-реабілітаційних центрів"

У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 20.11.2015 р. на електронну адресу  rovchak@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М. (Завантажити)

[ Детальніше... ]

Проект закону "Про внесення змін до п.12 розділу ХV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов"язкове державне пенсійне страхування"

У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 17.11.2015 р. на електронну адресу  mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В. (Завантажити)

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до розділу ІI "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення зміни до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб" щодо відшкодування податку на доход

У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 20.11.2015 р. на електронну адресу  mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В. (№ 3270, посилання http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=56741)

[ Детальніше... ]