06 листопада 2015

Проект наказу "Деякі питання проведення перевірок щодо додержання суб"єктом господарювання вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки"

У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 10.11.2015 р. на електронну адресу  andrievskiy@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В. (Завантажити)

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про внесення змін до наказу Мінпраці та соцполітики України і МОЗ України від 24.01.2007р. №28/26" щодо соціально-медичних послуг бездомним та особам, звільненим з місць позбавлення волі

У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 16.11.2015 р. на електронну адресу  andrievskiy@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В. (Завантажити)

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про внесення змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці"

У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 11.11.2015 р. на електронну адресу  andrievskiy@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В. (Завантажити)

[ Детальніше... ]