05 листопада 2015

Проект наказу "Про організацію клініко-експертної оцінки якості надання медичної допомоги та медичного обслуговування"

У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 13.11.2015 р. на електронну адресу  tubelec@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В. (Завантажити)

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування державного управління у сфері зайнятості та соціального страхування на випадок безробіття"

У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 16.11.2015 р. на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В. (Завантажити)

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про освіту" (доопрацьований)

У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 09.11.2015 р. на електронну адресу  rovchak@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В. (Завантажити)

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг"

У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 13.11.2015 р. на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В. (Завантажити)

[ Детальніше... ]