25 вересня 2015

Засідання СПО об’єднань профспілок від 21 вересня 2015 року

1. Рішення № 25-1 "Про стан виконання Рішення СПО об’єднань профспілок від 14.07.2015 № 24-1 та визначення подальших колективних дій на захист соціально-економічних прав та інтересів працівників" (додатки 1, 2, 3).

2. Рішення № 25-2 "Про профспілкові пропозиції щодо концептуальних засад реформування оплати праці".

3. Рішення № 25-3 "Про позицію СПО об’єднань профспілок щодо проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування державного управління у сфері зайнятості населення та соціального страхування на випадок безробіття" (додатки 1, 2, 3).

4. Рішення № 25-4 "Про ситуацію з реформування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування".

5. Рішення № 25-5 "Про позицію СПО об’єднань профспілок щодо проекту сформованих наборів продуктів харчування, непродовольчих товарів та послуг для основних соціальних і демографічних груп населення" (Додатки 1, 2, 3).

6. Рішення № 25-6 "Про зміни в складі Секретаріату СПО об’єднань профспілок".

7. До пункту 7.6. Різне. Інформація про податкову реформу.

[ Детальніше... ]

проект Закону України "Про колективні договори і колективні угоди"

(завантажити) (порівняльна таблиця)

 Направляємо проект Закону України "Про колективні договори і колективні угоди", який надійшов від Мінсоцполітики на погодження.
  Просимо розглянути та надати свої пропозиції і зауваження до 16 жовтня 2015 року на ел.адресу  lobchenko@fpsu.org.ua
За дорученням першого заступника Голови СПО об'єднань профспілок С.М.Кондрюка
Секретаріат СПО об'єднань профспілок
 

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України» від 21 липня 2005 року» № 630»

(ЗАВАНТАЖИТИ)

  Просимо розглянути проект постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України»  від 21 липня 2005 року»  № 630»

У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 02.10.2015 р. на електронну адресу :

 ostapenko@ fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" щодо створення передумов для нової моделі ринку (реєстр №3072).

Просимо висловити Вашу позицію стосовно законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" щодо створення передумов для нової моделі ринку (реєстр №3072).

   У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 01.10.2015 р. на електронну адресу : krivoy@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді.

    За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та підвищення якості її надання (реєстр.№ 3044).

   Просимо висловити Вашу позицію стосовно законопроекту  "Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та підвищення якості її надання (реєстр.№ 3044).

   У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 01.10.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді.

    За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

 

[ Детальніше... ]

проект Закону України "Про ратифікацію Конвенції МОП про мінімальні норми соціального забезпечення №102".

(ЗАВАНТАЖИТИ)

Просимо розглянути проект Закону  України "Про ратифікацію Конвенції МОП про мінімальні норми соціального забезпечення №102".

 У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 01.10.2015 р. на електронну адресу :  mvs55@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

проект спільного наказу Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я "Про внесення змін до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров"я та установ соціального захисту населення".

(ЗАВАНТАЖИТИ) 

 Просимо розглянути   проект спільного наказу Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я  "Про внесення змін до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров"я та установ соціального захисту населення".

 У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 29.09.2015 р. на електронну адресу : ostapenko@ fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]