21 вересня 2015

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення стосовно пропозицій до законопроектів

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення стосовно пропозицій до законопроектів (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.09.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua , krivoy@fpsu.org.ua , zah@fpsu.org.ua , makogonyuk@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення стосовно проекту Закону України про внесення змін до статті 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо стажу депортован

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення стосовно проекту Закону України про внесення змін до статті 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо стажу депортованих осіб)"(додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.09.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до деяких актів КМУ"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до деяких актів КМУ" (додається) , (додається), (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.09.2015 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до деяких постанов КМУ щодо виплати пенсій та грошової допомоги"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до деяких постанов КМУ щодо виплати пенсій та грошової допомоги" (додається) , (додається), (додається), (додається), (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.09.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінсоцполітики "Про внесення зміни до наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 20 червня 2006 року №230"

Просимо розглянути наказ Мінсоцполітики "Про внесення зміни до наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 20 червня 2006 року №230" (додається) , (додається), (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.09.2015 р. на електронну адресу : zah@fpsu.org.ua , makogonyuk@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства освіти і науки України "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 №1055"

Просимо розглянути наказ Міністерства освіти і науки України "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 №1055"" (додається) , (додається), (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.09.2015 р. на електронну адресу : rovchak@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про орендне житло"

Просимо розглянути Проект Закону України "Про орендне житло" (додається) , (додається), (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 21.09.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua , krivoy@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]