14 вересня 2015

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення стосовно Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення стосовно Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.09.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до статті 3 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності"(щодо узгодження його положень з Кодексом цивільного захисту України)

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до статті 3 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності"(щодо узгодження його положень з Кодексом цивільного захисту України) (додається), (додається) , (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.09.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення ведення кадрової роботи платниками податків)"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення ведення кадрової роботи платниками податків)" (додається), (додається) , (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.09.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua , mvs55@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантування реалізації конституційного права людини на страйк"

Просимо розглянути Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантування реалізації конституційного права людини на страйк" (додається), (додається) , (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.09.2015 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Положення про порядок призначення на надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг , придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до Положення про порядок призначення на надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг , придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" (додається), (додається) , (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.09.2015 р. на електронну адресу : zah@fpsu.org.ua , makogonyuk@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]