07 вересня 2015

Наказ Мінсоцполітики "Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи , на 2015 рік"

Просимо розглянути наказ Мінсоцполітики "Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи , на 2015 рік" (додається), (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 14.09.2015 р. на електронну адресу : zah@fpsu.org.ua , makogonyuk@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови Правління Пенсійного фонду України "Про затвердження форми Акта, що складається органами Пенсійного фонду України за результатами планових перевірок "

Просимо розглянути проект постанови Правління Пенсійного фонду України "Про затвердження форми Акта, що складається органами Пенсійного фонду України за результатами планових перевірок " (додається), (додається) , (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 14.09.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 4 березня 2015 р. №105"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 4 березня 2015 р. №105" (додається), (додається) , (додається), (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 11.09.2015 р. на електронну адресу : zah@fpsu.org.ua , makogonyuk@fpsu.org.ua  , riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (додається), (додається) , (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 14.09.2015 р. на електронну адресу : zah@fpsu.org.ua , makogonyuk@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінсоцполітики та Національного агентства України з питань державної служби "Про внесення змін до Методики щодо зарахування (включення) до стажу державної служби періодів роботи (служби) колишніх працівників і осіб рядового та начальницького складу

Просимо розглянути наказ Мінсоцполітики та Національного агентства України з питань державної служби "Про внесення змін до Методики щодо зарахування (включення) до стажу державної служби періодів роботи (служби) колишніх працівників і осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ" (додається), (додається) , (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 11.09.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 12 серпня 1993 р. №637"

Просимо проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 12 серпня 1993 р. №637" (додається), (додається) , (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 10.09.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про забезпечення безпеки на транспорті, об'єктах дорожнього господарства та поштового зв'язку"

Просимо розглянути проект Закону України "Про забезпечення безпеки на транспорті, об'єктах дорожнього господарства та поштового зв'язку" (додається), (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 10.09.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]