серпня 2015

28 серпня 2015

Наказ Міністерства культури України "Про внесення змін до деяких наказів Міністерства культури і туризму України"

Просимо розглянути наказ Міністерства культури України "Про внесення змін до деяких наказів Міністерства культури і туризму України" (додається), (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.09.2015 р. на електронну адресу : zah@fpsu.org.ua , makogonyuk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до пункту 2 Порядку призначення пенсій за рахунок коштів підприємств та організацій окремим категоріям працівників за результатами атестації робочих місць за умовами праці"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до пункту 2 Порядку призначення пенсій за рахунок коштів підприємств та організацій окремим категоріям працівників за результатами атестації робочих місць за умовами праці" (додається), (додається), (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 03.09.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінсоцполітики "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги профілактики"

Просимо розглянути наказ Мінсоцполітики "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги профілактики" (додається), (додається), (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.09.2015 р. на електронну адресу : zah@fpsu.org.ua , makogonyuk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

27 серпня 2015

Проект наказу Держспецзв'язку "Про заміщення в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України окремих посад військовослужбовців державними службовцями та іншими працівниками"

Просимо розглянути проект наказу  Держспецзв'язку "Про заміщення в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України окремих посад військовослужбовців державними службовцями та іншими працівниками" (додається), (додається), (додається), (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.09.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Постанова КМУ "Питання виплати працівникам державних і комунальних клубних закладів, парків культури і відпочинку, центрів (будинків) народної творчості, центрів культури і дозвілля, центрів дозвілля доплати за вислугу років , допомоги для оздоровлення та

Просимо розглянути постанова КМУ "Питання виплати працівникам державних і комунальних клубних закладів, парків культури і відпочинку, центрів (будинків) народної творчості, центрів культури і дозвілля, центрів дозвілля доплати за вислугу років , допомоги для оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань" (додається), (додається), (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.09.2015 р. на електронну адресу : zah@fpsu.org.ua , makogonyuk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу Держспецзв'язку "Про затвердження Змін до Положення про інструктажі , навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України"

Просимо розглянути проект наказу Держспецзв'язку "Про затвердження Змін до Положення про інструктажі , навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України" (додається), (додається), (додається), (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.09.2015 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу Держспецзв'язку "Про затвердження Правил пожежної безпеки в галузі зв'язку"

Просимо розглянути проект наказу Держспецзв'язку "Про затвердження Правил пожежної безпеки в галузі зв'язку" (додається), (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.09.2015 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінрегіону, Мінекономрозвитку та Міненерговугілля України "Про визнання таким, що втратив чинність, спільного наказу Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України , Міністерства економіки України, Міністерства палива

Просимо розглянути наказ Мінрегіону, Мінекономрозвитку та Міненерговугілля України "Про визнання таким, що втратив чинність, спільного наказу Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України , Міністерства економіки України, Міністерства палива і енергетики України , Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" від 08 вересня 2000 року №192/195/396/274" (додається), (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 01.09.2015 р. на електронну адресу : zah@fpsu.org.ua , makogonyuk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення стосовно проекту Закону України про внесення зміни до статті 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення стосовно проекту Закону України про внесення зміни до статті 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"(щодо стажу депортованих осіб) (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 02.09.2015 р. на електронну адресу :    mvs55@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення стосовно проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку особистого прийому деяких категорій осіб

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення стосовно проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку особистого прийому деяких категорій осіб (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 07.09.2015 р. на електронну адресу :    riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]