липня 2015

24 липня 2015

Наказ Мінсоцполітики "Про затвердження форм документів з організації лікування осіб пільгових категорій для забезпечення їх санаторно-курортною путівкою структурними підрозділами соціального захисту населення"

Просимо розглянути  наказ Мінсоцполітики "Про затвердження форм документів з організації лікування осіб пільгових категорій для забезпечення їх санаторно-курортною путівкою структурними підрозділами соціального захисту населення"  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 30.07.2015 р. на електронну адресу : zah@fpsu.org.ua , makogonyuk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Проект розпорядження КМУ "Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження КМУ від 25 червня 2014 р. №766"

Просимо розглянути  проект розпорядження КМУ "Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження КМУ від 25 червня 2014 р. №766"  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 29.07.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua , zah@fpsu.org.ua , makogonyuk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

23 липня 2015

Наказ МВС України "Про затвердження Положення про комісію з питань визнання учасниками бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її п

Просимо розглянути  наказ МВС України "Про затвердження Положення про комісію з питань визнання учасниками бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, у ДСНС України"  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 30.07.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Наказ МВС України "Про внесення змін до наказу МВС від 28 квітня 2015 року №491"

Просимо розглянути  наказ МВС України "Про внесення змін до наказу МВС від 28 квітня 2015 року №491"  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 30.07.2015 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

22 липня 2015

Наказ МВС України "Про затвердження Положення про службу військового духовенства (капеланську службу) у Національній гвардії України"

Просимо розглянути  наказ МВС України "Про затвердження Положення про службу військового духовенства (капеланську службу) у Національній гвардії України"  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 28.07.2015 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Наказ Мінекономрозвитку України "Про затвердження Типового положення про метрологічні служби центральних органів виконавчої влади, інших державних органів , органів управління об'єднань підприємств , підприємств, установ та організацій , які виконують

Просимо розглянути  наказ Мінекономрозвитку України "Про затвердження Типового положення про метрологічні служби центральних органів виконавчої влади, інших державних органів , органів управління об'єднань підприємств , підприємств, установ та організацій , які виконують роботи у сфері законодавчо регульованої метрології, визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 29.07.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua  , vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

21 липня 2015

Проект постанови КМУ "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном"

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном"(додається), (додається) , (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.07.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua  , vasilenko@fpsu.org.ua , zah@fpsu.org.ua , makogonyuk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації , та визначається

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації , та визначається періодичність проведення Міністерством економічного розвитку і торгівлі планових заходів моніторингу відповідності уповноважених наукових метрологічних центрів , метрологічних центрів та повірочних лабораторій вимогам Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" та критеріям, яким вони повинні відповідати, та внесення зміни до схеми спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади КМУ через відповідних членів КМУ" (додається), (додається) , (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.07.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанов КМУ від 28 липня 2010 р. №656 і від 23 листопада 2011 р. №1210"

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанов КМУ від 28 липня 2010 р. №656 і від 23 листопада 2011 р. №1210" (додається), (додається) , (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.07.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення зміни до статті 89 Бюджетного кодексу України "

Просимо розглянути  проект Закону України "Про внесення зміни до статті 89 Бюджетного кодексу України " (додається), (додається) , (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.07.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]