червня 2015

26 червня 2015

Про затвердження Змін до Положення про провадження діяльності з адміністрування недержавного пенсійного фонду

Про затвердження Змін до Положення про провадження діяльності з адміністрування недержавного пенсійного фонду (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 03.07.2015 р. на електронну адресу :  mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінсоцполітики "Про затвердження Змін до Порядку застосування Списків №1 і №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників при обчислені стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах"

Просимо розглянути  наказ Мінсоцполітики "Про затвердження Змін до Порядку застосування Списків №1 і №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників при обчислені стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 03.07.2015 р. на електронну адресу :  mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про основи саморегулювання в аграрному секторі економіки України"

Просимо розглянути  проект Закону України "Про основи саморегулювання в аграрному секторі економіки України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 03.07.2015 р. на електронну адресу :  koldog@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ МВС України "Про затвердження Змін до Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Державної прикордонної служби України"

Просимо розглянути  наказ МВС України "Про затвердження Змін до Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Державної прикордонної служби України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 03.07.2015 р. на електронну адресу :  koldog@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

22 червня 2015

Наказ Мінсоцполітики "Про затвердження форм Персональної картки та додатків до неї, заяви про надання (поновлення) статусу безробітного та направлення на працевлаштування"

Просимо розглянути  наказ Мінсоцполітики "Про затвердження форм Персональної картки та додатків до неї, заяви про надання (поновлення) статусу безробітного та направлення на працевлаштування" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.06.2015 р. на електронну адресу :  mvs55@fpsu.org.ua , anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства інфраструктури України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від 13 жовтня 2008 року №1245"

Просимо розглянути  наказ Міністерства інфраструктури України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від 13 жовтня 2008 року №1245" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.06.2015 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови Правління Пенсійного фонду України "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов правління Пенсійного фонду України "

Просимо розглянути  наказ Мінсоцполітики "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги консультування" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.06.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінсоцполітики "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги консультування"

Просимо розглянути  наказ Мінсоцполітики "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги консультування" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.06.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua , legkov@fpsu.org.ua , anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

18 червня 2015

Проект постанови Правління Пенсійного фонду України "Про визнання такими, що втратили чинність , деяких постанов правління Пенсійного фонду України"

Просимо розглянути  проект постанови Правління Пенсійного фонду України "Про визнання такими, що втратили чинність , деяких постанов правління Пенсійного фонду України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.06.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України" щодо сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування"

Просимо розглянути  проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України" щодо сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 26.06.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]