26 червня 2015

Про затвердження Змін до Положення про провадження діяльності з адміністрування недержавного пенсійного фонду

Про затвердження Змін до Положення про провадження діяльності з адміністрування недержавного пенсійного фонду (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 03.07.2015 р. на електронну адресу :  mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінсоцполітики "Про затвердження Змін до Порядку застосування Списків №1 і №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників при обчислені стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах"

Просимо розглянути  наказ Мінсоцполітики "Про затвердження Змін до Порядку застосування Списків №1 і №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників при обчислені стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 03.07.2015 р. на електронну адресу :  mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про основи саморегулювання в аграрному секторі економіки України"

Просимо розглянути  проект Закону України "Про основи саморегулювання в аграрному секторі економіки України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 03.07.2015 р. на електронну адресу :  koldog@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ МВС України "Про затвердження Змін до Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Державної прикордонної служби України"

Просимо розглянути  наказ МВС України "Про затвердження Змін до Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Державної прикордонної служби України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 03.07.2015 р. на електронну адресу :  koldog@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]