22 червня 2015

Наказ Мінсоцполітики "Про затвердження форм Персональної картки та додатків до неї, заяви про надання (поновлення) статусу безробітного та направлення на працевлаштування"

Просимо розглянути  наказ Мінсоцполітики "Про затвердження форм Персональної картки та додатків до неї, заяви про надання (поновлення) статусу безробітного та направлення на працевлаштування" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.06.2015 р. на електронну адресу :  mvs55@fpsu.org.ua , anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства інфраструктури України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від 13 жовтня 2008 року №1245"

Просимо розглянути  наказ Міністерства інфраструктури України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від 13 жовтня 2008 року №1245" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.06.2015 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови Правління Пенсійного фонду України "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов правління Пенсійного фонду України "

Просимо розглянути  наказ Мінсоцполітики "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги консультування" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.06.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінсоцполітики "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги консультування"

Просимо розглянути  наказ Мінсоцполітики "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги консультування" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.06.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua , legkov@fpsu.org.ua , anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]