16 червня 2015

Наказ Управління державної охорони України "Про внесення змін до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Управління державної охорони України"

Просимо розглянути  наказ Управління державної охорони України "Про внесення змін до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Управління державної охорони України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 23.06.2015 р. на електронну адресу : nikituk@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект розпорядження КМУ "Про схвалення Концепції Державної цільової економічної програми реформування вугільної промисловості на 2015-2020 роки"

Просимо розглянути  проект розпорядження КМУ "Про схвалення Концепції Державної цільової економічної програми реформування вугільної промисловості на 2015-2020 роки" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 19.06.2015 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 28 березня 2014 р. №76"

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 28 березня 2014 р. №76" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.06.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua , mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам і державної соціальної допомоги на догляд "

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про внесення зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам і державної соціальної допомоги на догляд " (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 22.06.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій, розташованих в районах проведення антитерористичної території"

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій, розташованих в районах проведення антитерористичної території" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.06.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]