09 червня 2015

Проект постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту неавтоматичних зважувальних приладів"

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту неавтоматичних зважувальних приладів" (додається) , (додається) .У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.06.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про залізничний транспорт"

Просимо розглянути  проект Закону України "Про залізничний транспорт" (додається) , (додається), (додається) .У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 17.06.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про Державне агентство заповідної справи України "

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про Державне агентство заповідної справи України " (додається) , (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.06.2015 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінрегіону "Про внесення змін до наказу Державного комітету України по житлово-комунальному господарству України від 05 липня 1995 року №30"

Просимо розглянути  наказ Мінрегіону "Про внесення змін до наказу Державного комітету України по житлово-комунальному господарству України від 05 липня 1995 року №30" (додається) , (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.06.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до пункту 2 Порядку акредитації закладу охорони здоров'я"

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про внесення змін до пункту 2 Порядку акредитації закладу охорони здоров'я" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.06.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва вибухових матеріалів промислового призначення за переліком, що визначається КМУ"

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва вибухових матеріалів промислового призначення за переліком, що визначається КМУ" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.06.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua , legkov@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінсоцполітики "Про затвердження Змін до Типового положення про центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів"

Просимо розглянути  наказ Мінсоцполітики "Про затвердження Змін до Типового положення про центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів" (додається) , (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 12.06.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua  , anel@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо електронних засобів безготівкової оплати проїзду в міському пасажирському транспорті

Просимо розглянути  проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо електронних засобів безготівкової оплати проїзду в міському пасажирському транспорті (додається) , (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.06.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]