04 червня 2015

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо організації міжнародних перевезень пасажирів і вантажів та транспортно-експедиторської діяльності"

Просимо розглянути  проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо організації міжнародних перевезень пасажирів і вантажів та транспортно-експедиторської діяльності" (додається) , (додається),(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 12.06.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження Стратегії подолання бідності"

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про затвердження Стратегії подолання бідності" (додається) . У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 10.06.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 25 серпня 2005 р. №823"

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 25 серпня 2005 р. №823" (додається) , (додається),(додається), (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 10.06.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ про внесення змін до пункту 1 постанови КМУ від 17 червня 1994 р. №423

Просимо розглянути  проект постанови КМУ про внесення змін до пункту 1 постанови КМУ від 17 червня 1994 р. №423 (додається) , (додається),(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 12.06.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум"

Просимо розглянути  проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" (додається) , (додається), (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 11.06.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження Порядку надання волонтерської допомоги за окремими напрямами волонтерської діяльності"

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про затвердження Порядку надання волонтерської допомоги за окремими напрямами волонтерської діяльності" (додається) , (додається),(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 09.06.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінрегіону України "Про внесення змін до наказу Державного комітету України по житлово-комунальному господарству України від 05 липня 1995 р. №30"

Просимо розглянути  наказ Мінрегіону України "Про внесення змін до наказу Державного комітету України по житлово-комунальному господарству України від 05 липня 1995 р. №30" (додається), (додається), (додається), (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 09.06.2015 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua , riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]