02 червня 2015

Проект Закону України про внесення змін до статей 19, 20 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні"

Просимо розглянути  проект Закону України про внесення змін до статей 19, 20 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (додається) , (додається),(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 08.06.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua , anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект розпорядження КМУ "Про схвалення Концепції Державної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року "

Просимо розглянути  проект розпорядження КМУ "Про схвалення Концепції Державної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року " (додається) .У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 08.06.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінрегіонбуду України "Про затвердженя Положення про гуртожитки"

Просимо розглянути  наказ Мінрегіонбуду України "Про затвердженя Положення про гуртожитки" (додається) .У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.06.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу Мінсоцполітики "Про внесення змін до Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги"

Просимо розглянути  проект наказу Мінсоцполітики "Про внесення змін до Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги" (додається), (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 08.06.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Наказ Міненерговугілля і Мінсоцполітики "Про визнання таким , що втратила чинність, наказу Міненерговугілля і Мінсоцполітики України від 28 квітня 1998 р. №190/66 "

Просимо розглянути  наказ Міненерговугілля і Мінсоцполітики "Про визнання таким , що втратила чинність, наказу Міненерговугілля і Мінсоцполітики України від 28 квітня 1998 р. №190/66 " (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.06.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Деякі питання призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва) , отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Деякі питання призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва) , отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій та збройних конфліктів" (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.06.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua , riatseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]