травня 2015

29 травня 2015

Проект наказу Міненерговугілля України "Про затвердження Вимог до атестаційних центрів з неруйнівного контролю"

Просимо розглянути  проект наказу Міненерговугілля України "Про затвердження Вимог до атестаційних центрів з неруйнівного контролю" (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.06.2015 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства освіти і науки України про внесення зміни до наказу Міністрерства освіти і науки України від 11 січня 2014 року №26 "Про затвердження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації"

Просимо розглянути  наказ Міністерства освіти і науки України про внесення зміни до наказу Міністрерства освіти і науки України від 11 січня 2014 року №26 "Про затвердження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації" (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.06.2015 р. на електронну адресу : nikituk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

28 травня 2015

Наказ Міністерства культури України "Про внесення змін до наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005 №745"

Просимо розглянути  наказ Міністерства культури України "Про внесення змін до наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005 №745" (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.06.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку обчислення середньої заробітної плати "

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку обчислення середньої заробітної плати " (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.06.2015 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу Міненерговугілля "Про затвердження Вимог до органу із сертифікації персоналу "

Просимо розглянути  проект наказу Міненерговугілля "Про затвердження Вимог до органу із сертифікації персоналу " (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.06.2015 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни до пункту 4 постанови КМУ від 30 серпня 2002 р. №1298"

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про внесення зміни до пункту 4 постанови КМУ від 30 серпня 2002 р. №1298" (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 04.06.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

26 травня 2015

Наказ Мінсоцполітики "Про затвердження Умов оплати праці працівників бюджетних установ Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції"

Просимо розглянути  наказ Мінсоцполітики "Про затвердження Умов оплати праці працівників бюджетних установ Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції" (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 05.06.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

25 травня 2015

Проект Закону України "Про професійну освіту"

Просимо розглянути  проект Закону України "Про професійну освіту" (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 29.05.2015 р. на електронну адресу : nikituk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України про внесення зміни до статті 31 Закону України "Про зайнятість населення"

Просимо розглянути  проект Закону України про внесення зміни до статті 31 Закону України "Про зайнятість населення" (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 29.05.2015 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 6 серпня 2014 р. №409"

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 6 серпня 2014 р. №409" (додається).У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 29.05.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]