16 березня 2015

Наказ МВС України "Про затвердження Порядку перевірки цистери для перевезення небезпечних вантажів"

Просимо розглянути  наказ МВС України "Про затвердження Порядку перевірки цистери для перевезення небезпечних вантажів" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.03.2015 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни до пункту 2 Порядку перерахування міжбюджетних трансферів за місцевими бюджетами у населених пунктах Донецької і Луганської області, що розташовані на території проведення антитерористичної операції"

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про внесення зміни до пункту 2 Порядку перерахування міжбюджетних трансферів за місцевими бюджетами у населених пунктах Донецької і Луганської області, що розташовані на території проведення антитерористичної операції" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 19.03.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни у додаток 2 постанови КМУ від 30 серпня 2002 р. №1298"

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про внесення зміни у додаток 2 постанови КМУ від 30 серпня 2002 р. №1298" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.03.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінрегіону України "Про затвердження Примірного положення про гуртожитки"

Просимо розглянути  наказ Мінрегіону України "Про затвердження Примірного положення про гуртожитки"  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 23.03.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження Переліку документів, що підтверджують досвід роботи у сільскому господарстві"

Просимо розглянути  проект постанови КМУ "Про затвердження Переліку документів, що підтверджують досвід роботи у сільскому господарстві"  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.03.2015 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]