10 березня 2015

Проект наказу Міністерства освіти і науки України "Про затвердження змін до наказу Міністерства науки і освіти України від 30 травня 2006 року №419"

Просимо розглянути проект наказу Міністерства освіти і науки України "Про затвердження змін до наказу Міністерства науки і освіти України від 30 травня 2006 року №419"  (додається)  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 13.03.2015 р. на електронну адресу : nikituk@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо професійно-технічної освіти"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо професійно-технічної освіти"  (додається)  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 13.03.2015 р. на електронну адресу : nikituk@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Деякі питання здійснення контролю за діяльністю Фонду соціального страхування України"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Деякі питання здійснення контролю за діяльністю Фонду соціального страхування України"  (додається)  . У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.03.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]