19 лютого 2015

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни до Порядку обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення зміни до Порядку обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"  (додається)  . У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.02.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні"

Просимо розглянути проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні"  (додається)  . У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.02.2015 р. на електронну адресу : msv@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України"

Просимо розглянути проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України"  (додається)  . У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 26.02.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua , krivoy@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження Програми працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщенних осіб на 2015-2016 роки"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про затвердження Програми працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщенних осіб на 2015-2016 роки"  (додається)  . У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 26.02.2015 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]