18 лютого 2015

Наказ Мінсоцполітики "Про затвердження соціальних нормативів у сфері надання реабілітаційних послуг інвалідам та дітям-інвалідам"

Просимо розглянути наказ Мінсоцполітики "Про затвердження соціальних нормативів у сфері надання реабілітаційних послуг інвалідам та дітям-інвалідам"  (додається)  . У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 26.02.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про визнання такою, що втратила чинність , постанови КМУ від 10 грудня 1998 р. №1939"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про визнання такою, що втратила чинність , постанови КМУ від 10 грудня 1998 р. №1939"  (додається)  . У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.02.2015 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін у додаток 8 до постанови КМУ від 14 серпня 2013 року №703"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін у додаток 8 до постанови КМУ від 14 серпня 2013 року №703"  (додається)  . У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.02.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни до Порядку акредитації закладу охорони здоров'я"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення зміни до Порядку акредитації закладу охорони здоров'я"  (додається)  . У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.02.2015 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]