16 лютого 2015

Постанова КМУ "Про внесення змін до Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з гарантованим постачальником природного газу"

Просимо розглянути постанова КМУ "Про внесення змін до Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з гарантованим постачальником природного газу"  (додається) (додається) (додається) . У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.02.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення зміни до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внеслідок Чорнобильської катастрофи "  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.02.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Наказ МОЗ України "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 06 серпня 2013 року №693"

Просимо розглянути наказ МОЗ України "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 06 серпня 2013 року №693"  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.02.2015 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Наказ Міненерговугілля України "Про затвердження Положення про Систему управління охороною праці на підприємствах електороенергетики "

Просимо розглянути наказ Міненерговугілля України "Про затвердження Положення про Систему управління охороною  праці на підприємствах електороенергетики "  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.02.2015 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]