12 лютого 2015

Міністерство Мінсоцполітики щодо опрацювання законопроекту "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"(щодо зменшення навантаження на фонд оплати праці)

Просимо розглянути законопроект "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"(щодо зменшення навантаження на фонд оплати праці)  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 17.02.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Мінсоцполітики щодо проекту Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо застосування єдиного показника середньої заробітної плати в Україні для призначення (перерахунку) пенсій"

Просимо розглянути проект Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо застосування єдиного показника середньої заробітної плати в Україні для призначення (перерахунку) пенсій"  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.02.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Наказ Мінсоцполітики "Про встановлення середньої вартості санаторно-курортної путівки для виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування"

Просимо розглянути наказ Мінсоцполітики "Про встановлення середньої вартості санаторно-курортної путівки для виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування"  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.02.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження Стратегії подолання бідності "

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про затвердження Стратегії подолання бідності "  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.02.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]