11 лютого 2015

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення про законопроект про внесення змін до розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положеня" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язков

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення про законопроект про внесення змін до розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положеня" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування "  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.02.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення питань пенсійного забезпечення осіб , які проживають на тимчасово окупованій території України"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення питань пенсійного забезпечення осіб , які проживають на тимчасово окупованій території України"  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.02.2015 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Проект розпорядження КМУ "Про внесення змін до розпорядження КМУ від 07 грудня 2011 р. №1230"

Просимо розглянути проект розпорядження КМУ "Про внесення змін до розпорядження КМУ від 07 грудня 2011 р. №1230"  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 19.02.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Проект КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 29 грудня 2009 р. №1417"

Просимо розглянути проект КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 29 грудня 2009 р. №1417"  (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.02.2015 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua , riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]