23 січня 2015

Проект постанови КМУ "Про затвердження Порядку використання коштів, передбаченних у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям , звільненим з військової строкової служби"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про затвердження Порядку використання коштів, передбаченних у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям , звільненим з військової строкової служби"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.01.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua , anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінрегіону України "Про внесення змін до наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 14 травня 2008 року № 126"

Просимо розглянути наказ Мінрегіону України "Про внесення змін до наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 14 травня 2008 року № 126"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 28.01.2015 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінрегіону України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 14 червня 2005 року №90"

Просимо розглянути наказ Мінрегіону України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 14 червня 2005 року №90"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.01.2015 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження Порядку подання засобів вимірювальної техніки ( результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду) , що є власністю фізичн

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про затвердження Порядку подання засобів вимірювальної техніки ( результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду) , що є власністю фізичних осіб , на періодичну повірку, обслуговування та ремонт"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 29.01.2015 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства культури "Про внесення зміни до трудового договору між працівником і керівником закладу культури"

Просимо розглянути наказ Міністерства культури "Про внесення зміни до трудового договору між працівником і керівником закладу культури"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.01.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]