16 січня 2015

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання батькам-вихователям додаткових соціальних гарантій"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання батькам-вихователям додаткових соціальних гарантій"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 14.01.2015 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Постанова КМУ України "Про затвердження програми працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщенних осіб на 2015-2016 роки"

Просимо розглянути постанову КМУ України "Про затвердження програми працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщенних осіб на 2015-2016 роки" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 14.01.2015 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]