10 грудня 2014

Проект Закону України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.12.2014 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua     для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект розпорядження КМУ "Деякі питання укладання та здійснення контролю за виконанням генеральної угоди між КМУ, всеукраїнськими об'єднаннями профспілок і всеукраїнськими об'єднаннями організацій роботодавців"

Просимо розглянути проект розпорядження КМУ "Деякі питання укладання та здійснення контролю за виконанням генеральної угоди між КМУ, всеукраїнськими об'єднаннями профспілок і всеукраїнськими об'єднаннями організацій роботодавців" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 12.12.2014 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 17 серпня 1998р. №1303"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 17 серпня 1998р. №1303" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.12.2014 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про вищу освіту"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про вищу освіту" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 17.12.2014 р. на електронну адресу : nikituk@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу МВС України "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів МНС України"

Просимо розглянути проект наказу МВС України "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів МНС України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.12.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]