листопада 2014

28 листопада 2014

26 листопада 2014

Проект Закону України про внесення зміни до пункту 1 Розділу X "Прикінцеві положення" Закону України "Про культуру"

Просимо розглянути проект Закону України про внесення зміни до пункту 1 Розділу X "Прикінцеві положення" Закону України "Про культуру" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 08.12.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

24 листопада 2014

Наказ Держспецзв'язку України "Про заміщення в Держспецзв'язку України окремих посад осіб начальницького складу державними службовцями та іншими працівниками згідно зі строковим трудовим договором"

Просимо розглянути наказ Держспецзв'язку України "Про заміщення в Держспецзв'язку України окремих посад осіб начальницького складу державними службовцями та іншими працівниками згідно зі строковим трудовим договором" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.11.2014 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua , vasilenko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку "Про затвердження Інструкції про порядок обчислення вислуги років військовослужбовцям Держспецзв'язку України для виплати їм надбавки за вислугу років"

Просимо розглянути наказ Адміністрації Держспецзв'язку "Про затвердження Інструкції про порядок обчислення вислуги років військовослужбовцям Держспецзв'язку України для виплати їм надбавки за вислугу років" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 28.11.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

20 листопада 2014

Проект наказу МОЗ України "Про затвердження Порядку створення та ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів"

Просимо розглянути проект наказу МОЗ України "Про затвердження Порядку створення та ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 26.11.2014 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua , krivoy@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

14 листопада 2014