16 жовтня 2014

Проект розпорядження КМУ "Деякі питання забезпечення реалізації органами Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань постанови КМУ

Просимо розглянути проект розпорядження КМУ "Деякі питання забезпечення реалізації органами Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань постанови КМУ від 13 серпня 2014 р. №408" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.10.2014 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Положення про дошкільний навчальний заклад"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до Положення про дошкільний навчальний заклад" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.10.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ освіти і науки України "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 25 травня 2006 р. №404"

Просимо розглянути наказ освіти і науки України "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 25 травня 2006 р. №404"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.10.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства освіти і науки України "Про внесення зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 25.05.2006 №404"

Просимо розглянути наказ Міністерства освіти і науки України "Про внесення зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 25.05.2006 №404" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 21.10.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Просимо розглянути проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.10.2014 р. на електронну адресу : riabtseva@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]