10 жовтня 2014

Засідання СПО об’єднань профспілок від 07 жовтня 2014 року

1. Рішення № 17-1 "Про поточну ситуацію та консолідовані дії профспілок у зв’язку з жорстким наступом на права працівників" (Резолюція, Вимоги до КМУ).

[ Детальніше... ]

Проект наказу Адміністрації державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Положення про Комісію з питань розгляду матеріалів про визначення учасників бойових дій у Державній службі спеціального зв'язку та захисту ін

Просимо розглянути проект наказу Адміністрації державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Положення про Комісію з питань розгляду матеріалів про визначення учасників бойових дій у Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України та Інструкції про порядок видачі посвідчень учасників бойових дій, нагрудних знаків "Ветеран війни - учасник бойових дій" і листків талонів на право одержання ветераном війни і особою , на яку поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ", проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості у Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.10.2014 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Державного космічного агентства України "Про внесення зміни до наказу Національного космічного агентства України від 20.09.2005 №228"

Просимо розглянути наказ Державного космічного агентства України "Про внесення зміни до наказу Національного космічного агентства України від 20.09.2005 №228" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.10.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства інфраструктури України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про внесення змін до розмірів плати за підтвердження кваліфікації моряків"

Просимо розглянути наказ Міністерства інфраструктури України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про внесення змін до розмірів плати за підтвердження кваліфікації моряків" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.10.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]