09 жовтня 2014

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни до розділу І Схеми спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади КМУ через відповідних членів КМУ , затвердженої постановою КМУ від 10 вересня 2014 р. №442"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення зміни до розділу І Схеми спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади КМУ через відповідних членів КМУ , затвердженої постановою КМУ від 10 вересня 2014 р. №442" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.10.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про внесення зміни до Порядку відшкодування ветеранам державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України витрат, пов'язаних із проїздом для

Просимо розглянути проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про внесення зміни до Порядку відшкодування ветеранам державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України витрат, пов'язаних із проїздом для лікування та відпочинку в санаторіях і будинках відпочинку " (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.10.2014 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження переліку кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про затвердження переліку кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 14.10.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінприроди України "Про внесення зміни до наказу Мінприроди України від 16 травня 2012 р. №263"

Просимо розглянути наказ Мінприроди України "Про внесення зміни до наказу Мінприроди України від 16 травня 2012 р. №263" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 14.10.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]