05 вересня 2014

Наказ Адміністрації державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Інструкції про порядок присвоєння (підтвердження) або пониження кваліфікаційної категорії військовослужбовцям та працівникам, які обіймають посади

Просимо розглянути наказ Адміністрації державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Інструкції про порядок присвоєння (підтвердження) або пониження кваліфікаційної категорії військовослужбовцям та працівникам, які обіймають посади водіїв у Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 12.09.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів Україні щодо працевлаштування інвалідів"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів Україні щодо працевлаштування інвалідів" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 11.09.2014 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua, riabtseva@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку та зняття з нього"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до порядку взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку та зняття з нього" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.09.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

 

 

 

[ Детальніше... ]

Проект Указу Президента України "Про план заходів щодо реалізації у 2014-2015 роках положень Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки"

Просимо розглянути проект Указу Президента України "Про план заходів щодо реалізації у 2014-2015 роках положень Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 12.09.2014 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua, riabtseva@fpsu.org.ua ,nikituk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

 

 

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до деяких постанов КМУ щодо умов оплати праці працівників Державної кримінально-виконавчої служби"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до деяких постанов КМУ щодо умов оплати праці працівників Державної кримінально-виконавчої служби"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 11.09.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]