16 липня 2014

Проект Закону України "Про внесення зміни до статті 25 Закону України "Про відпустки"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення зміни до статті 25 Закону України "Про відпустки" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 22.07.2014 р. на електронну адресу : tanya@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни до пункту 12 додатка до постанови КМУ від 01 березня 2014 р.№65"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення зміни до пункту 12 додатка до постанови КМУ від 01 березня 2014 р.№65" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.07.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Постанова КМУ "Про затвердження складу спостережної ради Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву"

Просимо розглянути постанову КМУ "Про затвердження складу спостережної ради Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 23.07.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Міненерговугілля "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету України по нагляду за охороною праці від 16 березня 1994 року №19"

Просимо розглянути наказ Міненерговугілля "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету України по нагляду за охороною праці від 16 березня 1994 року №19" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 22.07.2014 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови Правління Пенсійного фонду України "Про затвердження Змін до Порядку виплати доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною"

Просимо розглянути проект постанови Правління Пенсійного фонду України "Про затвердження Змін до Порядку виплати доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 22.07.2014 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]