15 липня 2014

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до пункту 1 постанови КМУ від 28 серпня 2013 року №654"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до пункту 1 постанови КМУ від 28 серпня 2013 року №654" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.07.2014 р. на електронну адресу : tanya@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу Міненерговугілля "Про внесення змін до Правил безпеки у вугільних шахтах"

Просимо розглянути проект наказу Міненерговугілля "Про внесення змін до Правил безпеки у вугільних шахтах" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.07.2014 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Указу Президента України "Про внесення змін до Указу Президента України від 25 січня 2012 року №33"

Просимо розглянути проект Указу Президента України "Про внесення змін до Указу Президента України від 25 січня 2012 року №33" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.07.2014 р. на електронну адресу : tanya@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу МВС України "Про затвердження Інструкції про розміри і порядок виплати особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту винагороди за водолазні роботи"

Просимо розглянути проект наказу МВС України "Про затвердження Інструкції про розміри і порядок виплати особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту винагороди за водолазні роботи" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 22.07.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  Першого заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]