10 липня 2014

Наказ Мінсоцполітики України "Про внесення змін до наказу Мінсоцполітики України від 19 травня 2011 року №186"

Просимо розглянути наказ Мінсоцполітики України "Про внесення змін до наказу Мінсоцполітики України від 19 травня 2011 року №186" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 16.07.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінсоцполітики України "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги інтергації випускників інтернатних закладів"

Просимо розглянути наказ Мінсоцполітики України "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги інтергації випускників інтернатних закладів" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 17.07.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії"

Просимо розглянути проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.07.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України " Про внесесння змін до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 19 серпня 2013 року №444"

Просимо розглянути наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України " Про  внесесння змін до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 19 серпня 2013 року №444" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.07.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про енергетичну ефективність будівель"

Просимо розглянути проект Закону України "Про енергетичну ефективність будівель" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.07.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Положення про обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до Положення про обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.07.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Постанова КМУ "Про затвердження Порядку укладення з керівником державного, комунального закладу охорони здоров'я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров'я"

Просимо розглянути постанова КМУ "Про затвердження Порядку укладення з керівником державного, комунального закладу охорони здоров'я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров'я" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.07.2014 р. на електронну адресу : tanya@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Постанова КМУ "Про затвердження Порядку нарахування плати за житлово-комунальні послуги у гуртожитках"

Просимо розглянути постанову КМУ "Про затвердження Порядку нарахування плати за житлово-комунальні послуги у гуртожитках" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.07.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]