08 липня 2014

Проек постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку використання сум податку на додану вартість , сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку використання сум податку на додану вартість , сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 15.07.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства соціальної політики України "Про затвердження форми примірного договору про надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати"

Просимо розглянути наказ Міністерства соціальної політики України "Про затвердження форми примірного договору про надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 17.07.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Постанова Правління фонду України "Про внесення змін до постанови правління Пенсійного фонду України від 31 жовтня 2011 року №33-1"

Просимо розглянути Постанову Правління фонду України "Про внесення змін до постанови правління Пенсійного фонду України від 31 жовтня 2011 року №33-1" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 14.07.2014 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Постанова Правління Пенсійного фонду України "Про внесення змін до Порядку виплати доплати до пенсії окремим категоріям осіб, які перебували на утриманні осіб , смерть яких пов'язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з

Просимо розглянути Постанову Правління Пенсійного фонду України "Про внесення змін до Порядку виплати доплати до пенсії окремим категоріям осіб, які перебували на утриманні осіб , смерть яких пов'язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 11.07.2014 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]