24 червня 2014

Проект постанови Правління Пенсійного фонду України "Про затвердження Змін до Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальникам та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України "

Просимо розглянути проект постанови Правління Пенсійного фонду України "Про затвердження Змін до Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальникам та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України " (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 01.07.2014 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до статті 48 Гірничого закону України"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до статті 48 Гірничого закону України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 03.07.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо загальнообов'язкового державного соціального страхування"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо загальнообов'язкового державного соціального страхування" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.06.2014 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 26 вересня 2001 р. №1266"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 26 вересня 2001 р. №1266" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.06.2014 р. на електронну адресу : mvs55@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]