23 червня 2014

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до переліку видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків , інших осіб"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до переліку видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків , інших осіб" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.06.2014 р. на електронну адресу : tanya@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін у додатки по постанови КМУ від 7 листопада 2007 р. №1294"

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін у додатки по постанови КМУ від 7 листопада 2007 р. №1294" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 26.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства культури України "Про внесення змін до наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005 №745"

Просимо розглянути наказ Міністерства культури України "Про внесення змін до наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005 №745" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Мінекономрозвитку України щодо проекту Закону України про внесення змін до деяких Законів України щодо ставок вивізного (експортного) мита.

Просимо розглянути проект Закону України  про внесення змін до деяких Законів України щодо ставок вивізного (експортного) мита (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 26.06.2014 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]