20 червня 2014

Постанова КМУ "Про внесення змін до деяких постанов КМУ"

Просимо розглянути постанову КМУ "Про внесення змін до деяких постанов КМУ" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Умов, показників і розмірів преміювання та виплати матеріальної винагороди за ефективне управління державним майном"

Просимо розглянути проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Умов, показників і розмірів преміювання та виплати матеріальної винагороди за ефективне управління державним майном" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 26.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Проект наказу Мінсоцполітики України "Про затвердження Змін до Порядку надання допомоги по частковому безробіттю"

Просимо розглянути проект наказу  Мінсоцполітики України "Про затвердження Змін до Порядку надання допомоги по частковому безробіттю" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.06.2014 р. на електронну адресу : koldog@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінекономрозвитку України "Про внесення зміни до наказу Мінекономрозвитку України від 03 січня 2012 р. №3"

Просимо розглянути наказ Мінекономрозвитку України "Про внесення зміни до наказу Мінекономрозвитку України від 03 січня 2012 р. №3" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці про проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за фальшування відомостей про хворобу пацієнта на підставі яких видано листок непра

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці про проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за фальшування відомостей про хворобу пацієнта на підставі яких видано листок непрацездатності "(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 27.06.2014 р. на електронну адресу : tanya@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Кондрюка С.М.

[ Детальніше... ]