17 червня 2014

Наказ Мінсоцполітики України "Про умови оплати праці працівників науково-дослідних установ Мінсоцполітики України"

Просимо розглянути наказ Мінсоцполітики України "Про умови оплати праці працівників науково-дослідних установ Мінсоцполітики України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо працевлаштування інвалідів"

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо працевлаштування інвалідів" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.06.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua , koldog@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністерства інфраструктури України "Про внесення зміни до наказу Міністерства інфраструктури України від 12 червня 2012 р. №313"

Просимо розглянути наказ Міністерства інфраструктури України "Про внесення зміни до наказу Міністерства інфраструктури України від 12 червня 2012 р. №313" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]

Наказ Міністрерства інфраструктури України "Про затвердження Порядку заміщення в мирний час в Державній спеціальній службі транспорту окремих військових посад (на умовах строкового трудового договору) працівниками"

Просимо розглянути наказ Міністрерства інфраструктури України "Про затвердження Порядку заміщення в мирний час в Державній спеціальній службі транспорту окремих військових посад (на умовах строкового трудового договору) працівниками" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 25.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]

Наказ Мінсоцполітики України "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів"

Просимо розглянути наказ Мінсоцполітики України "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.06.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]

Мінрегіон України про загальнодержавну програму розвитку соціального житла на 2015-2021 роки

Просимо розглянути проект Закону Мінрегіону України про загальнодержавну програму розвитку соціального житла на 2015-2021 роки (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.06.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного сторонньог

Просимо розглянути проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляду за ним"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.06.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]

Проект розпорядження КМУ "Про реорганізацію деяких територіальних органів Державного агентсва водних ресурсів"

Просимо розглянути проект розпорядження КМУ "Про реорганізацію деяких територіальних органів Державного агентсва водних ресурсів"(додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 24.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]