13 червня 2014

Проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Умов оплати праці працівників Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України"

Просимо розглянути проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Умов оплати праці працівників Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]

Проект Держгірпромнагляду України "Про затвердження Вимог до органу із сертифікації персоналу"

Просимо розглянути проект Держгірпромнагляду України "Про затвердження Вимог до органу із сертифікації персоналу" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.06.2014 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]

Проект Держгірпромнагляду України "Про затвердження Вимог до атестаційних центрів з неруйнівного контролю"

Просимо розглянути проект Держгірпромнагляду України "Про затвердження Вимог до атестаційних центрів з неруйнівного контролю" (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 18.06.2014 р. на електронну адресу : legkov@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]

Мінрегіон України "Про внесення змін до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання "

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання " (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 20.06.2014 р. на електронну адресу : prihodko@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового Кодексу України"(щодо особливостей справляння податку на додану вартість переробними підприємствами )

Просимо розглянути проект Закону України "Про внесення змін до Податкового Кодексу України"(щодо особливостей справляння податку на додану вартість переробними підприємствами ) (додається). У разі наявності пропозицій і зауважень, направляти їх до 17.06.2014 р. на електронну адресу : anel@fpsu.org.ua    для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням  заступника   Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]